Trénink

Diskuze - Sorinji Kempo

Trénink

Příspěvekod JaAdmin » pát 17. zář 2010 10:59:22

Ahoj lidi, jak jste spokojení s teréninkem, nějaké nápady, návrhy ?
-ADMIN-
JaAdmin
Administrátor
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 08. zář 2010 0:39:19

Re: Trénink

Příspěvekod Lišák :) » sob 06. lis 2010 11:31:19

Tak každopádně, tréninky jsou skvělé, ale jediné co mě trošku mrzí, ale chápu to je to, že přišli nováčci, a my starší členové moc nemůžeme jít dál... já vím opakování je matka moudrosti, ale chtělo by to jet trošku do předu :) 8-)
Lišák :)
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 06. lis 2010 11:23:44

Re: Trénink

Příspěvekod miroslav » čtv 11. lis 2010 7:08:01

Pokud mohu reagovat na přání Lišáka, je to velice rozumný názor. Pravda je taková, že začátečníci budou neustále přicházet. Až bude schopen někdo z pokročílých studentů vést trénink, např. technická úroveň Tonyho, potom se skladba tréninku bude moci změnit.
Všude na světě, kde se cvičí Shorinji Kempo, se ve druhé polovině tréninkové jednotky věnují ti, kteří mají mistrovský stupeň, studentům začátečníkům a nebo pokročilejším studentům.
Účelem je naučit se učit, vysvětlit techniky Shorinji Kempo, naučit se pokoře, přátelství a úctě k člověku. Vše je to vzájemné. Učí se ten, který je vedený a také ten, který vede. Mým úkolem je vést trénink velice citlivě jak k pokročilým studentům tak k začátečníkům. Vše ale musí směřovat vpřed. Učte se trpělivosti, soudnosti a pokoře. Výsledky se dostaví velice brzo.
Přeji Vám vše dobré,
Miroslav :lol:
miroslav
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 15. říj 2010 20:10:06

Re: Trénink

Příspěvekod Lišák :) » pon 06. pro 2010 19:57:15

Pěkně řečeno Sensei Miroslav... Já to také tak chápu... také jsem to zde vypsal... nemyslel jsem to zle... a nejspíš chápu že kdybych se chtěl přiučit něco víc, nebo zdokonalit co co již umím, tak bych měl chodit ráno :lol:
Lišák :)
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 06. lis 2010 11:23:44

Re: Trénink

Příspěvekod miroslav » čtv 09. pro 2010 21:39:26

Lišáku,
Kesshu,
ne jenom ráno, přátelé - zdokonalovat se člověk může již od rána a dojo k tomu nepotřebuje. Je mnoho možností jak na sobě pracovat aby jste byli dobrými lidmi. Pokud se rozhodnete, že ke své dokonalosti použijete jako pomocnou berličku Shorinji Kempo, tak cvičte Shorinji Kempo každé ráno. Nikdy nikoho nenutím aby šel ráno cvičit, je to Vaše svobodná vůle. Mě tím nezraňujete, ba naopak, pokud si přijdete ráno zacvičit jsem šťastný člověk. Jsem zde a jsem tady pro každého, kdo se chce něco naučit ze systému Shorinji Kempo a ne jenom to, jsem zde pro každého kdo má za vůj životní cíl samotný život.
Gassho,
Miroslav
Naposledy upravil miroslav dne čtv 09. pro 2010 21:45:07, celkově upraveno 1
miroslav
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 15. říj 2010 20:10:06

Re: Trénink

Příspěvekod Snowstalker » stř 15. pro 2010 17:22:10

Omlouvam se, ze lezu vam do diskuzi =)

Ranni ternink je to dobra vec. Takova rozcvicka pred pracovnim dnem XD

Lišáku, jestli chces vedet neco vic tak si zeptej Tonyho nebo senseji ( nevim jak se to sklonuje XD). Treba po treninku v ctcrtek Tony urcite jeste pul hodiny na dojo. A ranni treninky taky se hodi na to, mas pravdu. Ale je to taky tezko tak brzo vstavat =)
May the force will be with you (c)

A předem se omlouvám za příšernou gramatiku a slovosled =)
Uživatelský avatar
Snowstalker
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. zář 2010 13:54:27


Zpět na DISKUZE - Sorinji Kempo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron